אודות ‘’שחר טבע’’

את "שחר טבע" הקמנו ביולי 2007, לאחר שנחשפנו לתועלת הגדולה שיכולים להביא צמחים ותוספי מזון במאבק התמידי בהשמנה. שוק תוספי המזון, הויטמינים וגלולות ההרזיה מוצף בהבטחות. את המוצר הראשון שלנו – צמח ההודיה, התחלנו לשווק מתוך רצון לא רק להבטיח, אלא גם לקיים.

ואכן קיימנו. אלפי אנשים נעזרו בקקטוסי הודיה, אשר גדלים בערבה, ונהנו מהתוצאות. צמח ההודיה מסייע בשליטה על תחושת הרעב במרכז ההיפותלמוס שבמוח האדם, וכך מסייע בשליטה על כמות המזון שאנו צורכים ובבנייה של תזונה נכונה ובריאה יותר.

ברגע שמשרד הבריאות ביקש להפסיק את שיווק ההודיה עד להתקדמות המחקרים בנושא, עצרנו את הפעילות מיד. משוכנעים ביעילותם של צמחים טבעיים על גוף האדם ומלחמתו בהשמנת יתר, ערכנו מחקרים מקיפים על צמחים טבעיים נוספים. כך איתרנו את צמח הקונג'אק, שמשפיע על תחושת השובע דרך הקיבה, ולא דרך פעילות ההיפותלמוס. כך נולד "שובע".

 למה אנחנו משווקים את "שובע"?

הפעילות של שחר-טבע מעניקה לנו הרבה מאוד סיפוק והנאה. הפידבקים מהסביבה, מהלקוחות המרוצים, הם שהופכים את שיווק צמח ה"שובע" להרבה יותר מעסק. כששיווקנו את צמח ההודיה נהנינו לסייע לאנשים לנצח את הקילוגרמים. שמחנו בשמחתם של אנשים שניסו הכול על מנת לרדת במשקל, התאכזבו פעם אחר פעם, ואת שביעות הרצון ואת תחושת השובע, מצאו במוצרים של "שחר טבע".

טלפונים, אימיילים ואפילו מכתבי תודה, כל אלה יוצקים תחושה של שליחות אמיתית בפעילות שלנו. אנחנו ממשיכים לחפש ולמצוא פתרונות לחיים בריאים ומאושרים יותר, בדרך הטובה ביותר – דרך הטבע.

ליצירת קשר, אנא התקשרו לטלפון: 1-700-507-733

או שלחו לנו אימייל ל: shahar_teva@walla.com

sale_package5